CALL NOW
Zvanīt

Par leica

Uzņēmuma vērtības

Inženiera Oskara Barnaka ģeniālā ideja izveidot kompakto fotokameru 1925.gadā fotogrāfiju pasaulē radīja revolūciju un atnesa pasaules svalbu uzņēmumam Leica.
Viņa izgudrotā mazā un vieglā Ur – LEICA pavēra nebijušas iespējas fotoreportāžam un mākslas foto. Kopš tā laika Leica rada mūsu pasaules attēlus.
Cilvēki, kas aizrāvušies ar fotografēšanu, vienmēr varēs izmantot iespēju paša acīm tvert mums apkārt esošo pasauli un iemūžināt neaizmirstamus un sirdij dārgus mirkļus ar augstvērtīgo Leica instrumentu palīdzību.

 

Precīza mehānika un nevainojama optika

Leica – labākā vācu inženierijas māksla un īpaša attēla kultūra. Tā ir mūsu acis, ar kurām mēs uztveram un izprotam šo pasauli.

Koncerns Leica Camera AG jau daudzus gadu desmitus izstrādā, ražo un pārdo augstvērtīgas un inovatīvas preces fotografēšanai, fotogrāfiju izveidei un sporta optikai. Leica izstrādājumu programmā ir fotoaparāti ar video meklētāju-tālmēru, spoguļu un komapaktās fotokameras, maināmie objektīvi, diaprojektori, palielinājuma piederumi un binokļi.

Leica instrumenti paplašina dabiskā mūsu uztveres robežas, īpaši, pie nepietiekama apgaismojuma, un paver jaunas, iepriekš nepieejamas cilvēka redzes iespējas. Turklāt, pārsteidz ar ne ar ko nesalīdzināmu kvalitāti un ar tām optiskajām īpašībām, ar kurām apveltīti uzņēmuma Leica produkti. Vienkārša lietošana, papildu iespējas un nemainīgi kvalitatīvas ierīču sistēmas nodrošina vislabāko attēla kvalitāti un radošo brīvību.

 

Ilggadīga pieredze un mūsdienīga ražošanas tehnoloģija

Meklējumi, attīstība un ilggadīgas konstruēšanas un ražošanas prasmes uzņēmumā „Leica” rada ideālus apstākļus, lai veidotu precīzas ierīces, kuru kvalitāte tiek panākts optimāla augsti kvalificētu speciālistu un augstvērtīgu materiālu izmantošanas salikuma rezultātā. Tā pamatā ir augstvērtīgi stikla veidi un speciāli piemeklēti metāli.


Precīzais uzņēmuma „Leica” optikas aprēķins nodrošina īpašu pasaulē pazīstamo LEICA objektīvu kvalitātes līmeni: tas nosaka stikla optiskās īpatnības, apstrādes precizitāti un lēcas formu, datorizētu stikla izgaismošanas procesu lēcu centrēšanu ar lāzeru.

Visaugstākā efektivitāte tiek panākta ar roku darba un mūsdienīgo ražošanas tehnoloģiju salikuma augstajām izmaksām. Visu LEICA produktu stabilitātes rādītāju noslēpums izskaidrojams arī ar to, ka pastāvīgi tiek veikta ražošanas kvalitāte skontrole, kā arī tiek veikti uzturības ekstremālos apstākļos pārbaudes.